Menu

 Door Hans van Loenen

Benoeming Lid van Verdienste/Erelid

In de Algemene Ledenvergadering van 12 december 2022 is Laura Witter benoemd tot Lid van Verdienste. Een titel die ze dubbel en dwars verdient! Zolang Laura al bij G.H.B.S. hockeyt zet ze zich zowel binnen haar team als daarbuiten in voor de club. Diverse teams heeft ze getraind, waaronder ruim 6 jaar de beginnersgroep op maandagavond. Vele spelers bij G.H.B.S. danken de start van hun hockey carrière aan Laura. Want ook binnen de elftalcommissie (senioren) is ze ruim 5 jaar al actief; waar ze inmiddels meer dan 50 teams o.a. helpt met de teamindeling en het altijd lastige trainingsschema. Laura, dankjewel voor je jarenlange inzet! Hoewel het voor jou meer dan logisch is om je steentje bij te dragen, ben je voor G.H.B.S. een voorbeeldvrijwilliger waar we bij G.H.B.S. niet zonder kunnen. 

Tijdens dezelfde avond trad Pauline van Loenen af als bestuurslid. Je kan beter vragen wat Pauline niet heeft gedaan voor G.H.B.S. Want in vrijwel elke commissie binnen onze club heeft Pauline tijd en werk gestopt – van de jeugd tot aan de senioren. Ruim 15 jaar voelde Pauline zich verantwoordelijk voor allerlei taken die bleven liggen. Als je iets niet wist, dan kon je altijd Pauline bellen en dan kreeg je een antwoord. Nu haar kinderen groter worden vindt ze het tijd dat het stokje wordt overgedragen. Ze hoopt ook van harte dat we met meer mensen binnen onze vereniging de taken zullen dragen. Zoals Pauline zich heeft ingezet, zo zijn er maar heel weinig. Vandaar dat de Algemene Ledenvergadering met het voorstel van het bestuur om Pauline tot Erelid te benoemen van harte instemden. Pauline, we kunnen je niet genoeg bedanken voor alles wat je hebt gedaan!

(Interesse in de openstaande functie binnen het bestuur (jeugd)? Laat het ons weten via secretariaat@ghbs.nl). 

Sportmaat Unicef Rabobank Pouwrent