Menu

 Door Lisette Kruit

Hockeyplaatjesactie van GHBS

Ken je hem nog? De voetbalplaatjesactie van de Albert Heijn? Bij de boodschappen ontving je plaatjes van alle clubs en spelers uit de Eredivisie. In het najaar van 2019 organiseert GHBS in samenwerking met Albert Heijn Willems in Groningen de hockeyplaatjesactie! Alle leden van de jongste jeugd/junioren én H1 en D1 van onze vereniging worden op de foto gezet door onze sponsor LS Fotografie voor een gepersonaliseerd hockeyplaatje. Daarmee wordt uiteindelijk een supermooi verzamelalbum van onze vereniging gemaakt. Supergaaf dus!

Om een verzamelalbum te maken hebben we je toestemming nodig voor het gebruik van jouw foto. Sinds de AVG-wetgeving van kracht is gegaan staat jullie privacy centraal. Het enige wat jij (indien je 16 jaar of ouder bent) of je ouders hoeven te doen is éénmalig toestemming geven via DEZE LINK.

Zet de handtekening vóór 6 oktober 2019.

Let op! Het zetten van de handtekening is vereist voor deelname aan de hockeyplaatjesactie. Geen handtekening is (helaas) geen deelname!

Sportmaat Unicef Rabobank Pouwrent