Menu

 Door Harrie ter Reegen

Nog 18 plekken beschikbaar voor het C- &D-hockeykamp

Na het succes van afgelopen jaar organiseert GHBS Dames 1 ook in 2017 weer een hockeykamp voor de C- en D-jeugd. Het kamp zal plaatsvinden van 3 t/m 5 juni 2017.
Het zullen drie geweldige dagen worden vol met hockey, fun, feest, clinics, toernooien en andere activiteiten. Er zal onder begeleiding op het terrein van GHBS worden geslapen in zelf meegebrachte tenten. Of je nu hockeyt om het plezier of de prestatie, het kamp is geschikt voor iedereen!
Schrijf je nu in voor drie waanzinnige hockeydagen die je niet mag missen!
de kosten voor het hockeykamp, inclusief 2x ontbijt, 3x lunch, 2x avondeten en tussendoortjes bedragen €100,-.
Geef je snel op, want er zijn maar 80 plekken! Stuur een mailtje naar ghbsdames1@outlook.com, dan sturen wij zo snel mogelijk het inschrijvingsformulier door.
Hier vind je nog een kleine impressie van vorig jaar:  https://myalbum.com/album/amKq6DQirZtU

 

Sportmaat Unicef Rabobank Pouwrent