Menu

 Door Lisette Kruit

Zaalselecties Jeugd (update)

JA1-zaal
Sebastiaan Bensink, Jens Brondijk, Tim Bruin, Lennaert Butter, Johannes van Dalsen, Jesse Deijl, Dion Gerbers, Micha Hagen, Hessel Koers, Marnix Nieuwenhuijs, Niels Postma, Aike Ronduite, Bas Ruben, Julius Stalpers, Thomas Vos

 

JB1-zaal
Mathijs Bax, Elia van den Bosch, Caspar Bruin, Koen Folkers, Marnick Folkerts, Sjors Huls, Silven ten Kate, Toon Kroesen, Guido Lanting, Thomas Maat, Quinten Nauta, Wessel Patje, Gerben Poede, Ward Schroor, Hugo Veenhoff

 

JC1-zaal
Jeroen Boorsma, Merijn Buiten, Luc Cremers, Douwe Dirkzwager, Thijs Doornbos, Ids Jansen, Kasper Kootstra, Kars Jan Niemeijer, Gijs Plantinga, Nathan van Uggelen, Koen ter Veer, Keimpe van der Velde, Bas Visser, David Wendt

 

JD1-zaal
Olivier Brand, Florian Buiten, Jarek Dallinga, Finn Foppen, Agoston Halmos, Don Heyne, Wannes van Koot, Casper Naerebout, Cas van Riel 

 

JD12-zaal
Raffi Barseghyan, Tim Bos, Melle van Marwijk, Teun Mulder, Michiel Raedts, Alexander Steendam, Gijs Timmerman, Mink Visscher, Tom van der Zande

 

JD2-zaal
Lorenzo Collu, Rens Cuperus, Jesse Geenen, Peter van de Graaf, Roemer Koers, Job Koper, Rimme Offerein, Koen van der Reep, Mees de Vries, Trystan Weyzig

 

MA1-zaal
Yasmee Alfons, Mirthe Boelema, Esmée Cornelissen, Jolijn de Haan, Bente Koolenbrander, Zoë Kristeerius, Annemarie Kuwas, Sophie van der Laan, Silke Plat, Sophie Veenstra, Julie de Vries

 

MA12-zaal
Vivienne Cornelissen, Laura van Dijken, Maxime Fokkens, Maaike Janssens, Lotje Meulenaar, Julie Numan, Eris Otten, Mette Schaafsma, Myrna van Veen, Lieke Verschuuren, Merijn Westerhoff

 

MA2-zaal
Nicky Brekhof, Sophie Hamelink, Mara Hester, Ella Houtkoop, Anne Klok, Wyke Kroesen, Noor Moll, Sara Nieman, Cheyenne Secuur, Kim Spoelman, Rosanne Stuiver  

 

MB1-zaal
Bente Adema, Gemma Adema, Jikke Drenth, Jolijn Essink, Isabel Jacobs, Sophie Romkes, Yara Vis, Elisa Wiersma, Marijn Wolters, Berber Wolters

 

MB12-zaal
Donner Buursma, Evie Groenewegen, Nora de Haan, Maartje Klok, Britt Schreuder, Ellen Versteegen, Claire Vos, Cato Waalkens
+ 1 speelster MB2-Zaal (wordt uiterlijk 2 december bekend)

 

MB2-zaal
Leontine Berger, Jet Bleeker, Renée Hofman, Franca Maat, Claudia Meijer, Yasmin Nauta, Sille Nicolai, Romy Nijssen, Julia Oolders, Soluna Pioch, Iris Stalpers, Fenna van der Werff

 

MC1-zaal
Lise Boekaar, Solane de Boer, Lotte Bos, Isa Bosgraaf, Maud Paulien Colly, Eline Hofman, Maran Pama, Leanne Smit, Pascalle van den Wijngaard

 

MC12-zaal
Keelan Braaksma, Justine Dekker, Willemijn Felen, Jip Huisman, Liz Klompmaker, Guusje Loopstra, Renée Olive, Karin Voets, Bente van Wonderen

 

MC2-zaal
Babet Castelein, Leonie Hamelink, Madelief Hertogh, Madelief Hulleman, Sara Ilicic, Lili Koopmans, Irene List, Audrey Nanninga, Iris Riswick, Jasmijn Roode

 

MD1-zaal
Laurèn de Boer, Elien Bos, Dian Draijer, Noor Klompmaker, Kathelijne Knuttel, Anjana Pioch, Isa Anna Rentema, Annika van der Sluis, Daan ter Steeg

 

MD12-zaal
Isabeau van Delft, Fien Huisman, Eline van Luyn, Zoë Meijer, Marin van der Ploeg, Bente Post, Mirthe Roode, Lisanne van der Waaij, Demi Weening

 

MD2-zaal
Minke Beckers, Rosemarijn ten Berge, Nuelle Gaspersz, Isabel ’t Hart, Annika van der Heide, Ella Kootstra, Ella Loopstra, Anna Siebenga, Liz Verheijen, Pien Weber

Unicef Rabobank Twin Seasons Pouwrent